New Caledonia

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v New Caledonia

Nemovitost na prodej v Nové Kaledonii

Nová Kaledonie je francouzské území v jižním Pacifiku, které zahrnuje tucet ostrovů. Známý svými plážemi lemovanými palmami, má lagunu plnou podmořského života, která se svými 24 000 km2 patří mezi největší na světě. Obrovský korálový útes obklopuje hlavní ostrov Grand Terre, oblíbený cíl milovníků potápění. Hlavní město Nouméa je domovem mnoha restaurací a luxusních obchodů ve francouzském stylu.

Nová Kaledonie je francouzské zámořské území ležící na jihozápadě Tichého oceánu na východ od Austrálie. Když Francouzi kolonizovali Nauru, zmocnili se zemí země. Některé byly kolonistům dány jako soukromé vlastnictví, jiné byly přiděleny Kanakům jako „rezervy“. Tyto rezervy však zůstávají francouzským majetkem.

 

Pokud si chcete koupit nemovitost na prodej v Nové Kaledonii, postup není příliš snadný.

Stejně jako v ostatních tichomořských zemích je vlastnictví půdy v Nové Kaledonii obtížné zjistit. Nabytí pozemkových práv k pronájmu je obtížné kvůli tradicím předávání předávání vlastnických práv k půdě. Kromě toho se mezi kolonizátory a domorodci vedou spory o to, kdo zemi skutečně vlastní.

Na Nové Kaledonii můžete hledat nemovitost k prodeji.

Faubourg Blanchot je domovem krásných budov a koloniální architektury. Tato čtvrť Nouméa připomíná konec devatenáctého století a stále si zachovává téměř šedesát koloniálních budov.

 

 

Poindimié se nachází na severovýchodním pobřeží hlavního ostrova Nové Kaledonie, Grande Terre. Je to skvělé místo, kde se můžete dozvědět více o kultuře Kanak. V této severní části země žijí kmeny velmi jednoduchým životem s bydlením a základním vybavením. A mohlo by to být ideální pro stěhování a koupi vaší nemovitosti na prodej v Nové Kaledonii

Vesnice Bourail je malebné městečko s mnoha historickými budovami, starým majákem v Gouaro a starou vojenskou poštou. Bourail Museum nabízí pohled do

historie Nové Kaledonie a můžete také vidět poslední gilotinu použitou v zemi. Před samotným městem je korálový útes, zapsaný na seznam světového dědictví UNESCO. Jednou z nejznámějších památek tohoto města je Bonhomme de Bourail, skalní útvar na pobřeží, který si vzal jméno podle údajné podobnosti s mužem v klobouku.

Takže si můžete vybrat jeden z těchto nádherných ostrovů, kde kupujete nemovitost k prodeji v Nové Kaledonii, a jsme si jisti, že pro ni najdete tu pravou nemovitost.

  •  
    Stěhování do Nové Kaledonie. Expatriujte a žijte v Nové Kaledonii

        Nyní jsme uprostřed letní sezóny. Turisté vtrhnou na nejslunnější pláže, mnozí hledají místo určení na poslední chvíli, aby si po intenzivním roce práce a oběti mohli užít klid. Všichni víme, že léto je z různých důvodů nejočekávanější sezóna. Ale proč se omezit na jednoduché krátké období ...

 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB